Перезвоните мнеНАШИ КОНТАКТЫ
+38 098 155-25-88
+38 098 154-25-89
moykindom2@gmail.com
Харьков, 61000 ул. Елены Стасовой

Інформація про доставку

 
Доброго дня дорогі клієнти!
 
    Продукція, замовлена ​​Вами в Мойдодир буде доставлена ​​в будь-який куточок України, при цьому кур'єрську службу Ви можете обирати самостійно. А ми подбаємо про те, щоб доставку було здійснено вчасно!
Оформити заявку на сантехнічні вироби, аксесуари або будь-яку кухонну техніку, що сподобалася в каталогах moydodir.com, можливо 7 днів на тиждень з 9-00 до 18-00. Ви отримаєте замовлений товар згідно з розкладом транспортної служби.
 
   Магазин Мойдодир здійснює доставку по місту Харків та до передмістя власною кур'єрською службою. При цьому вартість та деталі доставки обговорюються з менеджером moydodir.com в момент оформлення замовлення.
Всі замовлення Мойдодир надсилає через усі можливі варіанти транспортних компаній України.
Кур'єрська служба moydodir.com включає доставку посилки до дверей будинку/квартири. При цьому, у разі потреби занесення замовлення на 2-й і вище поверх, деталі вартості занесення на поверх обумовлюються менеджером moydodir.com.
 
   Як тільки посилка відправлена, менеджери moydodir.com надсилають електронною поштою повідомлення про доставку з номером накладної та контактною особою кур'єрської компанії.
Якщо у заявці було вказано мобільний телефон, ви також отримаєте SMS-повідомлення від магазину Мойдодир.
Відстеження відправлень відбувається на сайті транспортної компанії.
 
   Функція відстеження, яка дозволяє перевірити, де знаходиться Ваш вантаж, активна через кілька годин з моменту відправки вантажу магазином Мойдодир.
У момент доставки замовлення вручається отримувачу. На етапі приймання продукції, покупцю необхідно оглянути посилку щодо цілісності пакувального матеріалу, комплектності, цілісності вироби і правильності заповнення документації. Покупець, приймаючи продукцію, підтверджує своїм підписом в Акті приймання товару, відсутність претензій до найменування, зовнішніх даних, кількості замовлених одиниць та комплектності, а також ознайомлений із правилами повернення/обміну.
 
    У випадку, якщо з якихось причин куплений в Мойдодир виріб Вам не підійшов - його можна повернути протягом 14 днів і отримати гроші назад або замінити будь-яким іншим. Повернення можливе лише за умови, якщо продукція не була в експлуатації. Вам не потрібно наводити причини, просто надішліть інформацію до нашого магазину moydodir.com для підтвердження зворотної адреси замовленого асортименту.