Перезвоните мнеНАШИ КОНТАКТЫ
+38 098 155-25-88
+38 098 154-25-89
moykindom2@gmail.com
Харьков, 61000 ул. Елены Стасовой

Наш магазин

Мийдодир Харків - це інтернет-майданчик з широким вибором якісної побутової техніки та сантехніки, яка ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром, дарує комфорт та затишок.
 
Ви ремонтуєте кухню чи ванну? Роби це із професіоналами!
Ми в Мойдодир Харків надаємо повний спектр кухонної техніки та сантехніки: від ванн та душових, до духовок, печей на кухню, кухонних мийок, змішувачів та аксесуарів. Ми постійно розвиваємося, щоб надати Вам високий рівень обслуговування.
 
Купити у Харкові за допомогою магазину Мийдодир кухонну мийку, змішувач, піч для кухні або духовку - завжди бути впевненим у тому, що це:
 Якісна продукція за найкращими цінами;
 Сучасний дизайн та технології;
 Доступна технічна консультація;
 Зручні способи оплати та доставки!
Ще функціональніше, безпечніше, зручніше та стильніше. У Мойдодир ми вважаємо, що завдяки пропонованим у нашому розпорядженні пристроям сімейне вогнище може стати вітриною будинку або квартири і улюбленим місцем сім'ї. Навіть для тих, хто не любить чи не вміє готувати.
 
Ми впевнені: ідеальна кухня може бути створена навіть за невеликого бюджету, тому ми регулярно розширюємо нашу пропозицію продуктами з різних цінових діапазонів, що дозволяє купити в Харкові кухонну мийку, духовку, піч, змішувач або будь-який побутовий предмет, представлений нашими каталогами за вигідною ціною.
 
Наші співробітники мають багаторічний досвід у галузі. Вони регулярно беруть участь у тренінгах та виставках, що організуються виробниками побутової техніки. Їхній досвід дозволить купити в Харкові ідеальну техніку.
Ми знаємо, що очікування клієнтів щодо якості продукції, вибору та самого сервісу регулярно зростають, і ми намагаємося їх виправдати. Ці очікування є для нас найкращою мотивацією для систематичного розвитку.
Ми пропонуємо купити у Харкові обладнання від більшості брендів, доступних на внутрішньому ринку. Це стало можливим завдяки співпраці з філіями провідних світових та українських виробників.
Ми впевнені, що кухонні мийки та змішувачі, духовки та пічки, представлені на сайті магазину, виправдають Ваші очікування.
Ми бажаємо Вам отримувати задоволення від усіх покупок та багаторічної експлуатації нашого обладнання!
 
 
Магазин Мийдодир
Кухонні мийки, змішувачі.
витяжки для кухні
 
Адреса: Харків, 61000
вул. Олени Стасової.
ТЦ Барабашова маг.22
 
тел: (067) 578-25-89
тел: (067) 578-25-88
 
Режим роботи:
Пн-Чт: 09.00-15.00
Сб-пн 09.00-15.00
П'ятниця; Вихідний